Latino diva Jennifer Lopez patrí rozhodne medzi najslávnejšie celebrity sveta. Počas svojej dlhoročnej hereckej a speváckej dráhy stihla nielen zožať významné úspechy na veľkých pódiách, ale tiež sa postaviť trikrát pred oltár a porodiť dve deti. Populárna kráska sa mala v septembri tohto roku vydávať už po štvrtý raz, rozprávkové plány sa však náhle zrušili.

Po tom, ako sa minulý rok prevalila novinka o zásnubách prominentného páru, tisíce fanúšikov sa nevedeli dočkať, kedy ikonickú umelkyňu znovu uvidia v bielych šatách. Jennifer Lopez a Alex Rodriguez sú do seba po uši zaľúbení, preto spečateniu ich spoločnej lásky nemalo nič zabrániť.

j. lo priatel

Dvojica mala všetko dopredu starostlivo naplánované, prípravy na sobáš boli zahájené a všetky potrebné náklady dokonca uhradené. Keďže si ale hrdličky pre svoj deň „D“ vybrali romantické prostredie vo vysnívanom Taliansku, všetky plány náhle padli. Celý svet sa totiž aktuálna zmieta v spleti obávanej epidémie koronavírusu, pričom vysnívané južné destinácie sú na tom zo všetkých kútov Európy absolútne najhoršie.

Napriek tomu, že septembrová svadba mala byť už dopredu zaplatená, prísne bezpečnostné opatrenia rozdiely medzi ľuďmi nerobia. Celebritný párik si preto na nový termín svadby bude musieť ešte počkať, zatiaľ však nádej nestráca. 50-ročná J. Lo je tentokrát presvedčená, že v americkom baseballovom hráčovi konečne našla dlho očakávanú spriaznenú polovičku a do vydaja sa vraj nateraz hrnúť nepotrebuje.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jennifer lopez

Zdroj: Cosmopolitan.com | Foto: Instagram/Jlo