Americká dračica Jennifer Loper (47) sa len nedávno rozišla s tanečníkom Casperom Smartom (29), no zdá sa, že jej osamelé srdce tento dlhotrvajúci vzťah nebude dlho oplakávať.  V posledných týždňoch sa totiž pošuškáva, že na scéne sa objavil nový nápadník, ktorý sa snaží vniknúť do speváčkinej priazne.

Reč je o kanadskom rapperovi Drakeovi (30), ktorý križuje Las Vegas z jedneho konca na druhý, aby nevynechal žiadny z koncertov svojho ženského terča. Je pravdou, že dvojica spolupracuje na profesionálnej úrovni, no ich časté vystúpenia sú zdrojom špekulácií o tom, že ich pracovné puto už prerástlo do čohosi hlbšieho.

O hudobníkovi je známe, že je veľkým obdivovateľom JLo, no zároveň je jasné, že na majiteľke najse*y zadku neobdivuje len jej spevácky talent. O svojom pláne dostať zvodnú divu do “vodorovnej polohy” sa “zdôveril” aj na Instagrame, keď napísal: “Som si istý, že získam tvoj diamnat, kým sa dotkneš môjho tela, Jenny!”

Sure I'll hold your diamond encrusted fitted while you catch this Vegas body #Jenny 🌺

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on

 

Jennifer sa účasti sympatického Drakea na jej koncertoch očividne teší. Na svoj Instagram zavesila fotografiu s rapperom so slovami: ,,Pozrite, kto ma prišiel pozdraviť na môj dnešný koncert!”

Look who rolled up to my show tonight to say hi!! @champagnepapi #lovehim #jlovegas #ALLIHAVE

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

 

Kanaďan sa objavil aj na sobotnajšom koncerte J-Lo, kde ho zachytil fanúšik a natočil ho na videozáznam. Neskôr raper unikol za svojim objektom do zákulisia.

Drake and his crew behind us!

A post shared by Tasha (@tasharenee013) on

 

Podľa anonymného zdroja prenajal hudobník v pondelok večer v Hollywoode reštauráciu, kam pozval úzky okruh svojich priateľov a prišla aj Jenn. Ešte nedávno sa Drake verejne priznal so svojimi citmi k diabolskej Rihanne, no zdá sa, že jeho emócie veľmi rýchlo ochladli. Čas ukáže, či priazeň prelietavého vtáčika ku krásnej tanečnici má seriózne základy alebo je to len jeden z ďalších pokusov o trofej, ktorá mu chýbala na jeho rozsiahlom zozname úlovkov…

Zdroj: usatoday.com | Foto: Instagram, wall.alphacoders.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.