Američania nenechávajú v oblasti showbiznisu nič na náhodu. Ak sa povie ,,American Idol” každý vie, že ide o súťaž maximálnych rozmerov s extrémnou propagáciou a hviezdnou porotou.

Tak hviezdnou, že nádejných spevákov podporuje alebo posiela domov sama Jennifer Lopez, ktorá patrí medzi najväčšie ikony svetovej popmusic. Povedzme si úprimne, hlas nemá nič moc, ale vo svojom veku vyzerá nádherne, o čom svedčia aj jej početné fotky zo súkromia, ktoré pravidelne pridáva na sociálne siete. A najmä, na rozdiel od našich hviezd spievala v televízií naživo.

Počas finálového večera 14. série show American Idol vystúpila ako famme fatale v 20 metrových princeznovských šatách, ktoré sa menili vďaka špeciálnym efektom. Jennifer predstavila svoj nový singel ,,Feel the Light”, ktorý je ústrednou pesničkou k animovanému filmu ,,Home”. Zábery z neho boli počas celého vystúpenia speváčky premietané ako kulisy.

j1 j2 j3j8 j9

Foto: Twitter, Youtube

Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)