Len pred dvoma mesiacmi sa začalo pošuškávať, že krásna speváčka Jennifer Lopez (47) tvorí pár s mladým hudobníkom Drakeom, ktorý si dokonca získal aj srdce čokoládovej hudobnej divy Rihanny. Neprešlo však ani pár týždňov a zaľúbenci si dali zbohom!

Mnoho ľudí zostalo v šoku, keď sa dozvedeli, že 47-ročná talentovaná hudobníčka a fenomenálna tanečníčka JLo si po päťročnom vzťahu s tanečníkom Casperom Smartom (29) opäť nabalila mladšieho partnera. O to väčším prekvapením bolo zistenie, že je ním samotný kolega z hudobnej brandže. Začiatkom decembra Drake navštívil Jennifer na jej koncerte v Las Vegas, po ktorom sa obaja zvečnili a spoločnú fotografiu zavesili na Instagram.

Netrvalo dlho a zaľúbená dvojica začala zapĺňať stránky časopisov, ktoré okrem iného priniesli aj informáciu o jedinečnom dare, ktorý speváčka dostala od štedrého hudobníka. Prelietavý romantik dokonca pre JLo prichystal nezabudnuteľný večer, ktorý sa niesol v duchu stužkovej, nakoľko ju 47-ročná hviezda nikdy nezažila. Vzťah sympatickej dvojice však nepotešil všetkých a nepríjemne zasiahol najmä bývalú priateľku 30-ročného hudobníka, Rihannu. Tá sa dokonca odhodlala k ráznemu kroku, ktorý však vôbec neprekvapil mnohých jej fanúšikov a Jennifer prestala ,,sledovať” na sociálnej sieti.

Kým čokoládová kráska si dnes zrejme od šťastia medlí ruky, Jennifer otvorene vyjadrila svoje pocity nad prípadným obnovením vzťahu s Drakeom na Instagrame: „Načasovanie je všetko. Ak sa to má stať, tak sa to stane a pre správne dôvody.“ Nuž, uvidíme čo prinesie čas.

Foto: Instagram | Zdroj: Usmagazine.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.