Svetoznámu herečku Jennifer Aniston snáď nikomu predstavovať netreba. Po tom, ako sa pred dvomi mesiacmi konečne prihlásila na sociálnu sieť Instagram, vyvolala hotový ošiaľ. V priebehu pár týždňov krásku sleduje takmer 22 miliónov ľudí, ktorí ostali absolútne unesení roztomilou snímkou z dávnej minulosti.

Napriek tomu, že hollywoodska hviezda začiatkom roka dovŕšila okrúhlu 50-tku, stále sa pýši výnimočne mladistvým zjavom a postavou bohyne. Slávna televízna ikona však na poli sociálnych sietí predtým oficiálne nevystupovala, čo sa zmenilo až na jeseň tohto roku.

Jennifer Aniston

Seriálová Rachel z Priateľov sa s fanúšikmi pravidelne delí o zaujímavé momenty z pracovného i súkromného života a do umenia potešiť priaznivcov sa vžila pomerne rýchlo. Archívnou čierno-bielou fotografiou bacuľatého dievčatka, pozorujúceho okolité prostredie cez okno, dokázala nadchnúť obrovské množstvo ľudí.

Takmer dva milióny fanúšikov z celého sveta kráske odovzdali lajk, pričom obdivné komentáre preplnené komplimentami neustále pribúdajú. ,,Som si istá, že som si priala sneh,“ rodáčka z Kalifornie okomentovala záber malej slečny v zimnom vlnenom svetríku a čiapke.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jennifer Aniston dieťa

Zdroj: Instagram/jenniferaniston | Foto: Instagram/jenniferaniston, jenniferanistononline