Americký sitkom Priatelia (Friends) je považovaný za jeden z najúspešnejších televíznych projektov vôbec. Fanúšikovia po celom svete si dokonca po 10-tich sériách neustále vyžadujú jeho pokračovanie, a tak ich zaiste poteší najnovšie vyjadrenie jednej z hlavných postáv Jennifer Aniston!

Jennifer Aniston patrí medzi hŕstku šiestich postáv seriálu Priatelia, ktorého oficiálne ukončenie nastalo ešte v roku 2004. Množstvo divákov žiadalo po poslednej klapke jeho pokračovanie o tom, ako žijú hlavní hrdinovia s odstupom času, avšak postoj réžie a hercov bol v tej dobe negatívny.

Dôvodom mal byť fakt, že by nové časti celosvetového trháku mohli skončiť fiaskom, a tým zruinovať celú povesť dnes už legendárneho projektu s 236 epizódami. Istú dobu sa dokonca diskutovalo o natočení celovečerného filmu, no i z tejto myšlienky nakoniec nevzišlo vôbec nič.

Predsa len sa dočkáme niečoho veľkého?

Po rokoch zamietania zo strany tvorcov však čakal skalných divákov poriadny šok. Postarala sa oň práve jedna z hlavných postáv, Jennifer Aniston, stvárňujúca milovníčku módy Rachel Greenovú. Stalo sa tak po tom, čo ju moderátorka Ellen DeGeneres vyzvala k natočeniu “znovuzrodenia priateľov”.

Ja by som to urobila. Dievčatá by do toho šli a som si istá, že by to urobili aj chalani,” vyjadrila sa i v mene svojich bývalých kolegov Davida Schwimmera (Ross), Matthewa Perryho (Chandler), Courteney Cox (Monika), Matta LeBlanca (Joey) a Lisy Kudrow (Phoebe).

Jennifer ale na záver vypichla tri nečakané slovíčka, ktoré zrejme potešili všetkých prítomných ľudí v štúdiu. „Môže sa stať hocičo,” uviedla na rovinu, z čoho je zjavné, že by sa obľúbení herci po rokoch neváhali vrátiť na jeden pľac. Otázkou je, ako s touto informáciou vynaloží kompetentný štáb.

 

Video: Streamable.com | Foto: Facebook, Twitter