Známa kráska z kultového seriálu Priatelia sa preslávila najmä zaťaženosťou na svoje krásne vlasy. Jennifer Aniston naozaj miluje svoje vlasy a vôbec netají triky, ktoré jej pomáhajú, aby vyzerali vždy dokonale.

Najnovšou ,,zbraňou”, na dokonale krásne vlasy za pár minút, je pre Jennifer suchý šampón. Možno ste sa teraz zdesili. Lenže Jennifer Aniston nemá na mysli suchý šampón, ktorý kúpite za pár drobných v drogérii a po ktorom vám vlasy smrdia ako dedkove mydlo na holenie. Tak taký rozhodne nie! Pointa je v kvalite a značke, čo znamená siahnúť do peňaženky trochu hlbšie. Ale čo by sme, my ženy, pre krásu neurobili?

Thankful for everything that I have 💓 #jen

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferanistononline) on

Prečo miluje Jennifer Aniston suchý šampón?

V minulosti si Jennifer Aniston tak, ako väčšina žien, klasicky umyla a vyfénovala vlasy. Lenže časté opakovanie tohto procesu vlasom výrazne škodí. Momentálne používa herečka suchý šampón v spreji, ktorý má podľa jej slov rýchly a priam neuveriteľný výsledok. Značka suchého šampónu, ktorý krásna hviezda používa (22 $), dokáže v priebehu niekoľkých minút dostať vlasy do podoby, akoby boli čerstvo umyté a navyše je vhodný na denné použitie. Suchý šampón z jej vlasov, a teda aj z vlasov kohokoľvek iného, dokáže odstrániť zápach, mastnotu aj pot a naviac sa z neho uvoľňuje vôňa, ktorá vydrží po celý deň. Tento malý zázrak je pre Jennifer neoceniteľnou pomôckou, pretože ako prezradila, vlasy sa jej nechce často umývať. Dokonca sú obdobia, kedy použije klasický šampón a vodu len raz za štyri dni.

Laugh 💓

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferanistononline) on

Foto: Instagram, Twitter