Selena Gomez je podľa informácií opäť zadaná a jej vyvoleným sa stal úspešný hudobník The Weeknd, s ktorým bola nafotená v nežnom objatí v Santa Monice. Jennifer Aniston, ktorá je jej priateľka, sa rozhodla pridať k jej podporovateľom a odkázala jej povzbudzujúce slová!

Mladá speváčka je pod drobnohľadom verejnosti už od svojho útleho detstva, kedy sa zviditeľnila ako jedna z hviezd Disney Channel, a odvtedy je jej život o niečo náročnejší. Selena je neustále prenasledovaná paparazzmi, ktorým sa však prednedávnom podarilo získať priam neuveriteľné zábery. Krásnu umelkyňu totiž nachytali na rande so spevákom The Weekndom, na ktorom dokonca padla aj nejedna pusa. Mnohí ich obdivovatelia sa v momente rozdelili na dva tábory. Jedna strana sa teší z ich nového vzťahu a držia im palce, pričom tá druhá je opačného názoru. Novým vzťahom hudobníkov nebola rozhodne nadšená ani Weekndová bývalá láska Bella Hadid. Šoubiznisový párik tak momentálne prežíva krušné chvíle plné odsúdenia a prenasledovania verejnosťou.

Nie je žiadnym tajomstvom, že 24-ročná speváčka i herečka v jednom je v blízkom vzťahu so známou blonďavou ,,priateľkou” Jennifer Aniston. 47-ročná televízna tvár sa tiež vyjadrila k situácii, ktorá je spojená s menom nadanej Seleny. Podľa dostupných zdrojov sa Jenn vyjadrila, aby tmavovlasá kráska nasledovala svoje srdce. Ak je tu niekto na svete, kto si zaslúži byť šťastný, tak je to práve ona. Televízna osobnosť tak vyjadrila plnú podporu jej novému vzťahu!

Foto: Youtube, giphy.com, hdwallpaperbackgrounds.net, pixelstalk.net | Zdroj: Hollywoodlife.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.