Znie to až neuveriteľne, no od doby, ako sa do seba zahľadeli jedni z najkrajších ľudí Hollywoodu, ubeho už viac ako 20 rokov. Vzťah bývalých manželov Jennifer Aniston a Brada Pitta však trval iba sedem rokov. V čase ich rozchodu tak ostali oči pre plač nielen herečke zo seriálu Priatelia, keď sa fešák zamiloval do kolegyne Angeliny Jolie, ale aj všetkým fanúšikom hviezdneho páru. Tí sú aktuálne určite nadšení, nakoľko sa Jen a Brad opäť objavili bok po boku!

Keď sa Brad Pitt po piatich rokoch manželstva rozviedol s herečkou Angelinou Jolie, médiami sa začali šíriť klebety, že si začal byť opäť blízky so ženou, s ktorou strávil v manželskom zväzku presne rovnakú dobu, pričom ju opustil práve kvôli hviezde Tomb Raider.

Reč je, samozrejme, o Jennifer Aniston, ktorá bývalého manžela pozvala aj na svoju februárovú 50-tku. Odvtedy sa o jej vzťahu s Bradom vedú neustále špekulácie, aktuálne naberajúce na intenzite. Dvojica sa totiž stretla na včerajšom odovzdávaní cien Actors Guild Awards, odkiaľ obaja neodišli na prázdno.

Viac ako ceny však fanúšikov určite potešili ich spoločné vysmiate snímky, ktoré okamžite obleteli internet. Okrem toho niekto zachytil Brada, ako v zákulisí uprene sleduje ďakovnú reč obľúbenej krásky. Žeby sa aj v tomto prípade potvrdilo – stará láska nehrdzavie? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Twitter, YouTube