Milovaný, zbožňovaný, se*y Channing (36) si získal srdcia snáď všetkých žien na svete! Vynikajúci herec a tanečník s perfektným telom by dostal pravdepodobne každú z nás lusknutím prsta. Jeho vyvolená je však už desať rokov len jedna žena, tanečná diva s atletickou postavou – Jenna Dewan (36). Aké pikošky prezradila z ich spálne?

Dokonalý fešáčik Channing je šťastne ženatý so svetoznámou tanečnou divou Jennou už nejaký ten piatok. Presnejšie, spoznali sa pri nakrúcaní filmu Let´s Dance v roku 2006. V tom období sa práve zviechal z predošlého, celkom vážneho vzťahu, a teda nebol v žiadnom prípade pripravený na prípadný ďalší. Utekal od toho, čo sa dalo. AVŠAK! V jednu noc pri večerných, celkom bujarých oslavách nakrúcania, mu jeden z priateľov prehovoril do duše. Povedal mu, že Jenna je brutálna ženská, tak čo do pekla vymýšľa?! Tej noci sa jemne podgurážený objavil v jej hotelovej izbe so sombrerom na hlave, so slovami: “Nemôžem na teba prestať myslieť… Poďme “TO” urobiť! Chcem byť iba s tebou.” A od tej chvíle sú skutočne spolu. Tento rok spoločne oslávili siedme výročie maželstva a radia sa medzi najšťastnejšie hollywoodske páry.

Pre magazín Cosmopolitan sa nežná krásavica vyspovedala o najintímnejších chvíľach, ktoré by možno mali ostať za dverami ich spálne. Otvorila sa však ako veľká kniha a potvrdila, že s chrumkavým Channingom majú veľmi zdravý, energický a šťastný se* s príchuťou “živočíšna”. Rád sa s Jennou aj pohrá. Sama potvrdila, že Channing je veľmi se*uálny typ človeka a ak sa dajú dokopy dvaja tanečníci, skutočne je to cítiť aj v posteli – obaja cítia melódiu svojich tiel trošku inak ako bežní ľudia.

Zamilovaný do tej istej ženy aj po 10. rokoch

Prednedávnom herec uverejnil na Instagrame fotku so slovami: “Nie som si istý, či je táto žena mojou dúhou alebo hŕbou zlata, ale tak či onak som šťastný – všetko najlepšie bejby!”

 

 

#REGRAM from @jennaldewan: "#glaadawards #GotYourBack"

A post shared by Channing Tatum (@channingtatum) on

 

 

 

 

Zdroj: Cosmopolitan.com | Foto: Instagram