Hoci je Saša Gachulincová vo svetovom kontexte už pomerne známou modelkou, na Slovensku nám až donedávna jej meno veľa nehovorilo. Všetko zmenila šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá ju ukázala v celkom novom svetle – nielen ako peknú postavičku, ale najmä ako pohybovo a spevácky nadanú osobnosť. Keď však v druhom kole vystúpila ako King África, nikto nepochyboval, že niekde nastal problém…

„Zmenili ste maskérov? Alebo ste znížili rozpočet na masky? Čo sa stalo?,“ pýtali sa diváci na Facebooku pod postom o Sašinom vystúpení. Ona, útle dievča s typicky modelkovskou postavou a ostrými črtami tváre, mala totiž stvárniť korpulentného muža. Hoci slávnu pieseň Bomba odspievala aj odtancovala na jednotku, len málokto sa dokázal sústrediť na jej výkon. Namiesto toho ľudia kritizovali jej vzhľad.

Čo stvorilo superštíhleho Kinga Áfricu?

Nadrozmerný kostým, slnečné okuliare a „naboxovaná“ tvár – to bola celá premena Saši na Kinga Áfriku. Prečo maskéri v tomto prípade nevyužili modelovaciu techniku, ako napríklad v prípade Jasmíny Alagič ako Věry Bílej z minulej série? Odpoveďou je strach. Náročné masky si totiž vyžadujú presný odliatok tváre hviezdy, ktorá ich bude nosiť. A vyrábanie tohto odliatku nemusí každý znášať dobre.

Vlasy a rúž namiesto masky

„Bolo mi veľmi nepríjemné, že nič nepočujem a nevidím, ťažko sa mi dýchalo cez dve malé dierky v nose,“ povedala pre Nový čas Saša a dodala, že voči vyrábaniu masiek si po dvoch márnych pokusoch vybudovala v hlave blok. Prvýkrát jej prišlo zle a proces museli ukončiť, druhýkrát to dopadlo podobne: „Hoci som v kresle vydržala dlhšie a maskéri robili maximum, tiež sme museli skončiť predčasne.“

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vzhľadom na to, že mladučká modelka napokon priznala panický strach z tohto zvláštneho procesu, vyvstáva otázka, či ju niekedy vôbec v šou uvidíme zmenenú na nepoznanie alebo budú jej premeny obmedzené len na parochne a make-up.

Zdroj: Cas.sk | Instagram/sasagachul, Instagram/tvojatvarzniepovedome, YouTube