Počas víkendu zaplavili internet videá známych osobností, ktoré obdržali výhražné správy. Všetko odštartovala herečka Dominika Kavaschová – anonym sa mal dostať k jej intímnym záberom. Ak mu vraj Donďa nepošle peniaze, zverejní ich. V podobnom duchu sa sledovateľom na sociálnych sieťach prihovorili aj ďalší umelci, ako Zdenka Studenková či Martin Klinčúch, od ktorého dotyčný žiada 5 bitcoinov, a teda cez 160 000 eur.

,,Ten moment, keď nikoho nezaujímajú tvoje nahé fotky a nikto ťa nevydiera,“ zjavilo sa vo videu herečky a spisovateľky Kristíny Tormovej, ktorá na fanúšikov prehovorila „so slzami v očiach“.

,,Ja rozumiem, že sa mi zmenila postava po dvoch pôrodoch, ale nie je mi ako influencerke príjemné, že všetkým ukradli nahé fotky a vyhrážajú sa im a moje nahé fotky nikoho nezaujímajú,“ so smútkom v hlase informovala svojich sledovateľov populárna mamička narážajúc na kauzu posledných dní.

,,Ty plačeš?“ zaznel v pozadí decký hlások Tormovej synčeka. ,,Trochu som, Alan, sklamaná, vieš. Ja vám pošlem tie peniaze v bitcoinoch len tak, aby som sa lepšie cítila medzi influencermi,“ pokračovala Kristína, ktorá zverejnila i email, kam jej ľudia môžu posielať výhražné listy. Samozrejme, multitalentovaná kráska podala všetko s humorom sebe vlastným, čím pobavila množstvo svojich priaznivcov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Video Kristíny Tormovej

 

Zdroj/Foto: Instagram/kristina.tormova