Ľudská zloba a krutosť niekedy skutočne nepoznajú hranice. Možno je to aj dobou, v ktorej žijeme, že jeden druhému závidíme aj nos medzi očami. Každá vec alebo čin, ktorý sa len trochu vymyká nalinkovaným pravidlám spoločnosti, je kriticky posudzovaný a odsudzovaný. A to je aj prípad tohto mladého páru.

Každý z nás je iný a každý si zaslúži šancu na lásku, rovnako ako Ashley a Christopher. Ľudia však vedia byť skutočne zlí a aj obyčajnými slovami dokážu ublížiť. Zaľúbený pár sa zúčastnil svadby, kde Ashley chytila svadobnú kyticu. Následne sa na internete pochválila fotografiou, ktorá sa stala okamžite virálnou, a ako to už býva zvykom, malo to malý háčik. Ľudia sa začali navážať do Christophera, že je tlstý a ako je možné, že s ním Ashley vôbec chodí. Dievča sa nenechalo vyviesť z miery a neprajníkom zanechalo na Facebooku srdcervúci odkaz. Dnes už sú Ashley a Chris manželmi a minimálne od nás majú stopercentnú podporu, pretože za lásku sa oplatí bojovať!

“Ak ste videli komentáre k našej fotke, ktorá sa stala virálnou, videli ste, že sú plytké a urážlivé. Prekvapuje ma ako rýchlo dokážu ľudia súdiť, keď človeka nepoznajú. Takže mi dovoľte niečo povedať. Christopher je môj jackpot v lotérii. Možno nemá tehličky na bruchu, ako to dnes baby na chalanoch chcú, ale v skutočnosti by sme sa mali snažiť, aby sme našli človeka, s ktorým chceme prežiť zvyšok života. Je ohľaduplný, trpezlivý, neustále mi dokazuje, ako ma ľúbi. Je to môj najlepší priateľ. Ľúbim ho takého, aký je a on ma ľúbi takú, aká som. Pochopenie, láska a veselosť sú dnes zriedkavé. Keď som bola malá, snívala som o niekom, s kým skončím. Keď som spoznala Christophera a videla krásu božského manželstva a vzťahu, chcela som to. Boh videl túžbu v mojom srdci a dal mi Christophera. On ma priviedol bližšie k bohu prostredníctvom modlitby a jeho lásky. Viem, že Boh nás použije pre veľké veci, pretože sme skvelý tím. Takže k tým neohľaduplným komentárom, my poznáme pravdu, preto budeme neprajníkov blokovať. Vychutnajte si našu fotku :D”

Zdroj/Foto: Facebook