Iba niekoľko týždňov po tom, ako sa v médiách prevalil rozpad vzťahu Mariána Čekovského, ktorý očakáva potomka so speváčkou Natašou Džunkovou, v partnerských peripetiách nezaostáva ani jeho švagor Sväťo Malachovský. Ako sa zdá, obľúbený herec celkom podľahol čaru svojej kolegyne z Radošinskeho naivného divadla!

A to sme boli presvedčené, že po posteľovom spojení Kollár – Balúchová už nepríde nič tak nepravdepodobné. Avšak hľa, slovenský šoubiznis toho ponúka viac ako realitka v Los Angeles. Kým by ste možno predpokladali, že obľúbený herec skeč šou Kredenc stojí nohami pevne na zemi a užíva si teplo rodinného kozuba, pred ktorým mu skáču dve rozkošné ratolesti, pribrzdite. Na prvý pohľad šarmantný, rozumný a vtipný herec evidentne zažíva druhú pubertu a podľa dostupných zdrojov podľahol čaru svojej kolegyne z Radošinskeho naivného divadla. 29-ročná Petra Molnárová, ktorú môžete poznať z Ordinácie v ružovej záhrade, si vraj so ženatým hercom užívala v jednom z popradských hotelov, kde dvojica nešetrila nežnosťami. Po odhalení tejto skutočnosti a prípadného rozvodu prestal Sväťo zahmlievať súčasnú situáciu a pre denník Nový Čas sa vyjadril nasledovne: „S Ľubicou sme dvaja inteligentní ľudia, ktorí sa vždy vedeli na všetkom dohodnúť, a tak je to aj v tomto prípade. Nemáme pocit, že je to nejaká zásadná informácia, ktorá by mala byť pretriasaná v médiách, koniec koncov – týka sa to nášho súkromného života.“

Nuž, ako sa zdá, napriek tomu, že Malachovský podľahol čaru krásnej herečky, neuvedomuje si, čo všetko môže týmto flirtom stratiť. Alebo mu to za tých ,,pár nocí touhy” stojí?

Milenka Petra Molnárová

1 2

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)