Charizmatická a krásna česká speváčka Monika Bagárová má takmer všetko. Zdravie, úspešnú spevácku kariéru, lásku, ale predsa jej k šťastiu a spokojnosti niečo chýba!

Monika Bagárová, ktorej kariéru odštartovalo účinkovanie v speváckej šou Superstar, sa so svojím americkým priateľom zoznámila v newyorskej reštaurácii tak trochu otrepaným štýlom. Speváčkin budúci priateľ prišiel za ňou a dal jej svoje telefónne číslo, ktoré si schovala do vrecka. Ako sa vyjadrila pre portál ahaonline.cz, opäť ho objavila, až keď išla s kamarátkami prať svoje prádlo a práve tie mu zavolali a dohodli spoločnú večeru! Monika priznáva, že práve jej priateľ je zodpovedný za to, že sa neustále zdokonaľuje v anglickom jazyku. Tvrdí, že je to ten najlepší spôsob, ako sa ho naučiť a zároveň dodáva, že diaľka v tomto prípade nerobí žiadnu neplechu. Obaja zaľúbenci pravidelne pendlujú medzi Amerikou a Českou republikou tak často, ako je to možné.

Bagárová v rozhovore taktiež priznala, že keby ju priateľ požiadal o ruku, už teraz vie, aká by bola jej odpoveď. „Ja to všetko nechávam plynúť, tieto veci neriešim. Nepočítam, či to bude o desať, pätnásť rokov alebo za tri. Všetko bude tak, ako má byť, ale každopádne by som sa tomu nebránila. Keby ma priateľ požiadal o ruku, tak by som asi povedala áno.“ Nuž, veľa lásky, holúbkovia. :)

 

 

 

 

 

Foto: Instagram, Facebook | Video: Youtube | Zdroj: ahaonline.cz

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.