Biele tenisky sú stále v móde, ale nejedna z vás si ich radšej nezadováži, pretože sa rýchlo zašpinia. S týmto novým jednoduchým trikom už viac nebudete mať podobný problém a špinavým bielym teniskám vrátite ich snehobiely vzhľad za pár minút! :)

Na vyčistenie bielych tenisiek vám postačia dve ingrediencie, z ktorých jednou je kefa na čistenie, prípadne stará zubná kefka. Do misky nalejte polovicu šálky sódy bikarbóny a polovicu šálky vínneho octu. Zamiešajte, kým vám nevznikne pena, ktorú následne naneste na špinavé tenisky. Tie kefou a vzniknutou penou poriadne vyčistite a zmes nechajte pôsobiť 20 – 30 minút. Šnúrky môžete vyčistiť osobitne tým, že ich na rovnaký čas (20 – 30 minút) vložíte do misky, v ktorej máte už rozmiešaný ocot so sódou bikarbónou. Tento jednoduchý trik vám umožní oživiť svoj šatník bielymi teniskami bez strachu, že si ich zašpiníte. :)

Foto: Healthyrecipeshome.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)