Stáva sa vám, že si občas nechcene vypočujete rozhovor dvoch ľudí a len nechápavo krútite hlavou nad ich názormi, pričom vás stojí veľa síl, aby ste prehltli nejakú dobre mierenú štipľavú poznámku? Alebo máte plnú hlavu sarkastických viet na margo svojho expriateľa, či nie zrovna ukážkových kamarátok? Jednoduchá žena to povie za vás!

“Jednoduchá alebo zložitá? Vždy vie, čo chce, ale zostáva nepochopená. Vitaj vo svete jednoduchej ženy, čo na srdci to na jazyku,” píše Bratislavčanka stojaca za vtipnými obrázkami, ktoré sa tešia veľkej obľube najmä u ženského pokolenia. Jej sarkastické poznámky prezentované pod názvom “Jednoduchá žena” dokonale pasujú na každodenné udalosti, s ktorými sa stretáva nejedna z nás. Na nasledujúcich obrázkoch sa rozhodne zasmejete!

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.