Jednou z najznámejších zlatokopiek sveta je bezpochyby Courtney Stodden, ktorá sa ako šestnásťročná (!) vydala za bohatého 50-ročného milionára. Teraz však zažíva veľmi tragické obdobie, aké by v živote nikdy nechcela zažívať žiadna žena.

Američanka Courtney Stodden sa ako 16-ročná so súhlasom rodičov vydala za 50-ročného herca Douga Hutchisona a ich manželstvo doteraz trvá päť rokov. Courtney si týmto sobášom získala povesť zlatokopky a svojím správaním si svoju povesť nijako nevylepšovala. Chcela sa stať speváčkou, ale neuspela, a tak si svojich pár minút slávy užila aspoň ako účastníčka reality šou Big Brother. Na verejnosti sa často prezentovala ako nespútaná a divoká žena, ktorej vzorom bola Marilyn Monroe, ale pred pár mesiami sa všetko zmenilo, pretože Courtney otehotnela.

Courtney Stodden
Courtney Stodden s manželom Dougom Hutchisonom.

V 13.týždni tehotenstva však prišla pre Courtney a Douga veľmi ťažká správa. 21-ročná blondína potratila. Ako sa pár týždňov po potrate ukazuje, známa zlatokopka nesie tento úder osudu veľmi ťažko a dokonca sa teraz musí starať na odporučenie svojej terapeutky o bábiku, s čím sa svetu “pochválila” na svojom Instagrame. Niektorí tvrdia, že taká žena, ako ona si aj tak nič iné nezaslúži, iní s ňou pre zmenu súcitia. Každopádne je to pre niekdajšiu hviezdu reality šou peklo na zemi, s ktorým sa len veľmi ťažko vyrovnáva…

Video: Instagram.com | Foto: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)