Známa americká speváčka Demi Lovato pred pár dňami oznámila, že si chce dať minimálne na rok od hudby pauzu. Vtedy Demi neprezradila, aké má plány, ale teraz je už jasné, že 24-ročná Američanka našla záľubu v športe! V brutálnom a násilnom športe!

Demi Lovato dosiahla vo svojej hudobnej kariére obrovské úspechy, ale pred časom sa rozhodla, že si chce dať od hudby a od života celosvetovo známej celebrity pauzu. Keď Demi oznámila, že v roku 2017 nemá v pláne pracovať na žiadnom novom hudobnom projekte, vtedy ešte nikto netušil, že 24-ročná speáčka si zamilovala brutálny bojový šport, ku ktorému ju (zrejme) dostal jej priateľ.

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

 

Nový priateľ Demi Lovato je Luke Rockhold, profesionálny bojovník MMA. Dá sa predpokladať, že práve nová známosť stojí za tým, že Demi sa rozhodla tvrdo trénovať zmiešané bojové umenia a jej cieľom je stať sa súčasťou jedného zo zápasov MMA. Podľa Jaya Glazera, majiteľa telocvične, kde Demi trénuje, má speváčka lepšie lakte, ako niektorí z našich chlapcov. ,,Je bez pochyby jednou z nás. Je to zlá malá levica, nezahrávajte sa s ňou,” dodal Glazer.

 

👊🏼👊🏼👊🏼 kickin @jayglazer's ass at my oasis @unbreakableperformance #elbowlife

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Zdroj: Loaded.co.uk | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)