Zoznam súťažiacich pripravovanej ôsmej série Let’s Dance je uzavretý. Na parkete bude bojovať jedenásť tanečných párov, pričom Markíza už zverejnila aj posledné celebritné meno!

Mužskú časť osadenstva šou, ktorá odštartuje na jar, zastupujú bývalí hokejisti Mariánn Gáborík a Boris Valábik, moderátor Milan Junior Zimnýkoval a herci Richard Autner, Victor Ibara a Mario Cimarro, známy predovšetkým z kubánskej telenovely Skrytá vášeň.

marrio cimarro

Nemenej zaujímavá je aj ženská časť. Ku speváčke Márii Čírovej, paraolympioničke Henriete Farkašovej a herečkám Helene Krajčiovej a Janke Kovalčíkovej sa pridáva kolegyňa posledných dvoch dám. Zostavu Let’s Dance uzatvára Gabika Marcinková, ktorú v roku 2012 americká stránka TC Candler zaradila na 85. miesto v rebríčku najkrajších tvárí sveta.

,,Mám túto šou veľmi rada, sledovala som ju od prvej série a bola som hlavne fanúšikom minulej série a sledovala som s absolútnym úžasom, ako sa tí ľudia zlepšovali a pevne verím, že sa nám podarí zlepšovať rovnako ako im a že budete mať možnosť vidieť nádherné choreografie. Vidíme sa v marci,“ uvádza pre web Markiza.sk pôvabná dvojnásobná mamina.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial