Mnohé z nás bojujú s nedokonalosťami už od tínedžerského veku. V dnešnej dobe je však, našťastie, stále viac žien, ktoré sa za svoje menšie chybičky krásy nehanbia. Priznala ich aj jedna z najkrajších slovenských speváčok.

Socálne siete nám ponúkajú dokonalé bohyne, ktoré na prvý pohľad nemajú ani potuchy o tom, čo je to napríklad pomarančová koža či červené vyrážky na tvári. Aj známa speváčka Veronika Adamčíková alias Ronie je krásna kočka so štíhlym telom, aké by jej mnohé ženy mohli závidieť. Avšak talentovaná brunetka nemá problém priznať, že ani jej sa nevyhýbajú bežné “problémy” spojené so vzhľadom.

Mladej Pezinčanky, ktorej nedávny pád na longboarde skončil katastrofou a musela sa znova učiť chdiť, sa jeden z fanúšikov opýtal, či má strie. Ronie neváhala a nielenže odpovedala “samozrejme”, ale odhalila aj ďalšie svoje nedostatky.

,,Ako takmer každý. Jazvy, strie, celulitídu, ovisnutú kožu niekde, sem tam mini špek, akné… hoc čo,” uviedla bez okolkov Veronika, ktorá určite potešila všetky ženy trápiace sa pre maličké nedokonalosti.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/ronieofficial