Ešte pred začiatkom letných prázdnin sa fanúšikovia seriálu Oteckovia museli rozlúčiť s príbehmi hrdinov, ktoré prišli do svojho záveru. TV Markíza si ale pre divákov pripravila veľké prekvapenie a pri tejto príležitosti sa na pľaci opäť stretli tieto tri krásky!

31. augusta sa všetci priaznivci Oteckov, ktorých modrožltá televízia vysielala viac ako štyri roky, môžu tešiť na záverečný špeciál. V ňom dokonca nebudú chýbať ani postavy, ako sú Sisa Drobná či Ema Horváthová.

Kto pravidelne sledoval seriál, vie, že herečka Dominika Kavaschová už posledný rok na obrazovkách nevystupovala. Pracovné povinnosti totiž vymenila za tie materské. Neskôr z neznámych dôvodov z deja odišla aj nemenej obľúbená Janka Kovalčíková. A práve tieto dámy si zapózovali so svojou kolegyňou a veľmi dobrou kamarátkou Natáliou Puklušovou alias Petrou Horváthovou, ktorá sa, mimochodom, objaví v siedmej sérii šou Tvoja tvár znie povedome.

Nakoľko sa v špeciálnej časti majú hrdinovia zúčastniť svadby Tomáša Oravca a Gréty Smrekovej, dievčatá sa pred kamery postavili ako poriadne vyfintené kočky. O krásny spoločný záber sa na Instagrame podelila Donďa, ktorá ním určite potešila všetkých fanúšikov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/donda_kawa, oteckovia.markiza