Počas jednej časti Pečie celé Slovensko porotkyne Petra Tóthová a Jozefína Zaukolcová hodnotia množstvo úžasných pokrmov. Aký osud ale čaká dobroty po skončení relácie?

Prvá séria najsladšej šou zožala u Slovákov veľký úspech. RTVS tak nič nebránilo v tom, aby sa pustila do natáčania druhého pokračovania. Aj tentokrát predvádzajú súťažiaci dychberúce výkony, nad ktorými porotcom, moderátorom a v neposlednom rade ľuďom pri obrazovkách tečú slinky.

Pri snímke z programu, na ktorej sa okrem moderátora Juraja Baču nachádzajú úžasné penové torty, sa medzi komentármi vyskytla otázka vŕtajúca v hlave viacerým. ,,Milujem túto reláciu, užasné výtvory vyrábajú. Len by ma zaujímalo, či to všetko aj zjete alebo to vyhadzujete,“ opýtala sa diváčka.

,,Nič sa nevyhadzuje – všetko si rozdelí štáb a súťažiaci. Pohrávalo sa aj myšlienkou, či nepotešiť zákuskami nejaký detský domov alebo nemocnicu, ale, žiaľ, tam sú prísne hygienické predpisy,“ otvorene reagoval obľúbený herec. Juraj tak všetkých ubezpečil, že famózne mňamky určite nekončia v koši, ako by si niektorí mohli myslieť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jurajbaca