Existuje niekoľko druhov potravín, ktoré vás nafúknu v tej najnevhodnejšej chvíli a o tom, že by ste vyzerali zvodne, už nemôže byť ani reč. Čo teda určite nedať do úst na večeri s vašim partnerom, ak chcete v posteli pôsobiť naozaj skvostne?

 

Káva

Musíte sa riadiť podľa toho, ako na vás tento nápoj účinkuje. Káva je dosť častým spúšťačom hnačky, čo je posledná vec, ktorú chcete, aby sa vám stala v blízkosti partnera práve v tak intímnej chvíli. Preto ju radšej vymeňte za zelený čaj.

Brokolica

Je jednou z najčastejších problémov pri nafukovaní a plynatosti. Preto radšej vyberajte iné druhy zeleniny ako sú rajčiaky alebo paprika.

Hranolky

Zemiaky síce patria medzi ľahko stráviteľné potraviny, no tie tenké, vyprážané kúsky z nich, už nie. Olej, v ktorom sa pripravovali, sa vo vašom tele uvelebí na dosť dlhý čas a kým ho spracujete, mohlo by vám v posteli zostať ťažko. Skúste ich nahradiť iba varenými či sladkými zemiakmi.

Bez názvu

Pizza

V tomto prípade je problém hlavne v ceste. Nachádza sa v ňom pšenica, ktorá je častým problémom pri nafúknutí. Ak ste si vybrali pizzu, ktorá je trochu mastnejšia, bude vám od nej aj ťažšie.

Cesnak

Nepochybujeme, že nie ju nutné zdôvodňovať, prečo práve cesnak nie je vhodný pred intímnosťami.

Smotanová omáčka

Ťažká smotanová omáčka sa trávi veľmi dlho, a preto by vám, aj niekoľko hodín od tohto jedla, ešte mohla narobiť nepekné škody.

ffff

Pivo

Obľúbený nápoj nielen u mužov obsahuje bublinky, z ktorých môžete grgať alebo mať nepríjemné plyny.

Fazuľa a strukoviny

Ak sa u neho chystáte stráviť okrem styku aj celú noc, nechajte si poradiť a vyvarujte sa rôznym strukovinám. Môžu vám totiž privodiť celonočnú plynatosť, ktorú by ste obhájili iba veľmi obtiažne. :)

Foto : wikimedia, pexels, wallpeperscraft