Dara Rolins na slovenskej hudobnej scéne hviezdi od detstva, kedy ju na pomyselný piedestál vyniesol najmä legendárny duet so zosnulým maestrom Karlom Gottom. Speváčka má dodnes veľmi silnú fanúšikovskú základňu, neustále sledujúcu všetko, čo sa okolo nej mihne. Nedávny príspevok dokonca v radoch priaznivcov vyvolal dohady o skrývanom tehotenstve, na čo reagovala i samotná diva.

Atraktívna blondínka sa preslávila nielen skvelým spevom, energickým vystupovaním a úspešnou kariérnou dráhou, ale aj nenapodobiteľnými módnymi trendmi či doslova nestarnúcim výzorom.

Dara Rolins vystrčený zadok

47-ročná ikona sa chváli výnimočne mladistvým vzhľadom a vymakanou postavičkou, za akú by sa nemuseli hanbiť ani omnoho mladšie ročníky. Pri pohľade na nedávnu snímku speváčky však niektorí ľudia ostali v nemom úžase. Po tom, ako si Dara zapózovala pri bratislavskom Dunaji a chtiac-nechtiac poodhalila mierne vypuklé bruško, viacerí ju podpichli otázkami, či náhodou pod srdcom nenosí dieťatko.

Rolins nenechala nič na náhodu a po tom, ako ostro zareagovala, fotku pre istotu z Instagramu odstránila. ,,Čo je koho ku**a do toho, čo má a robí ten druhý?! Daj už pokoj, nerieš. Brucho mám akurát vyvalené, žiadne bábätko. Mám tri kilá navyše, takže mám na niektorých fotkách ešte aj naducané líčka,” znela poriadne drsná reakcia jednej z našich najúspešnejších hviezd, ktorá hejterov zrejme nadobro odstavila.

FOTO s “bruškom”, aké niektorým nedalo pokoja

Dara Rolins

Zdroj|Foto: Instagram/dararolins_vermi