Pred 21 rokmi sa narodili dve dievčatká menom Lucy a Maria Aylmer – išlo o dvojičky, ktoré sa ale od iných detí už na prvý pohľad výrazne líšili. Bábätká sa totiž narodili s odlišnou farbou pleti, keďže si každé z nich prevzalo gény od iného rodiča. Dnes sú zo sestier dospelé kočky, ktoré z výnimočných čŕt urobili svoju najväčšiu prednosť.

Lucy a Maria sú zrejme najznámejšími dvojičkami s inou farbou pleti. Ako však roky ubiehali, dievčatá sa časom tiež menili, pričom nedávno dosiahli plnoletosť.

dvojičky babatka

Atraktívne slečny by ste pri stretnutí na ulici zrejme vôbec neoznačili ani len za vzdialené príbuzné, nie to ešte za sestry. Ako krásky samé priznávajú, väčšina ľudí im tento neuveriteľne blízky vzťah spočiatku nechce vôbec veriť, no keď sa prizrie bližšie, na obidvoch uvidí veľmi podobné črty tváre.

dvojičky

Lucy s Mariou si z reakcií okolia nikdy ťažkú hlavu nerobili, keďže majú od mala k sebe veľmi blízko. Vzácne odlišnosti si jedna na druhej cenia a inak si to už ani nedokážu predstaviť. Dnes 21-ročné sestry, ktoré sa stali akýmsi symbolom harmónie medzi dvomi svetmi, spolu pôsobia naozaj neodolateľne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

dvojičky

dvojičky

Lucy a Maria Aylmer

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/carolsdaughter, YouTube