Zuzana Plačková sa už nejaký ten piatok venuje svojej vlastnej kolekcii oblečenia, ktorú neustále rozširuje o nové kúsky. Ak by ste si však mysleli, že influencerkin tím odniekiaľ objednáva lacné látky či samotné modely a potom na ne iba prišíva vísačky so Zuzaninou značkou, ste na omyle. 

Legíny, topy, kardigány, rúška, spodná bielizeň či najnovšie teplákové súpravy, ktoré do ponuky oblečenia pod značkou obľúbenej krásky pribudli len pred pár dňami. Zuzana už niekoľkokrát spomínala, že látky všetkých jej produktov nie sú od nikoho objednávané, ale že sa pletú doslova od nitky v jedinej pletiarni na Slovensku.

Aby si brunetkini priaznivci a samotné zákazníčky vedeli proces výroby lepšie vizualizovať, Zuzana im prostredníctvom videa spravila menšiu prehliadku unikátnej fabriky, v ktorej im v krátkosti ukázala čo a ako funguje. Po fascinujúcich záberoch prišili na rad aj priestory eshopu, skrývajúceho prehľadne rozdelené jednotlivé kúsky.

,,Ak si niekto predstavoval, že sme len nejaký malý eshop, tak to je blbosť. Pretože máme skutočne kvalitnú, veľkú výrobu, všetko si robíme sami a všetkého máme veľa,” na záver objasnila úspešná podnikateľka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova