Každý jeden zo srdca milujúci rodič považuje vlastné ratolesti za najvýnimočnejšie na svete. Debaty na detských ihriskách neraz skĺznu k súpereniu mamičiek o to, ktorý drobec začal skôr s lezením, sedením či chodením. Všetky deti sa ale držia vlastných pravidiel, aj keď sa občas stáva, že niektoré batoľa značne z davu vyniká.

Síce je pravdou, že určité aktivity sa viažu k približne rovnakému vekovému priemeru, nie každé dieťa potrebuje tabuľky k tomu, aby sa vyvíjalo po svojom. Obrovský šok zažili mladí manželia Grace a Ryan, keď ich 6-mesačná dcérka predviedla nevídané zručnosti.

Malá Freya Minter sa bez akéhokoľvek popudu po prvýkrát postavila na nohy iba v štyroch mesiacoch, pričom o dva mesiace neskôr už sama bez opory brázdila po trávniku v záhrade.

Hoci lekári predčasné predbiehanie vývoja u najmenších nijak neodporúčajú, toto bábätko si nástup prvých krôčikov udalo podľa vlastného uváženia. Rozkošná princezná je teda s veľkou pravdepodobnosťou jediné dieťa na svete, ktoré bolo schopné cupitať po malých nôžkach v tak skorom období. Nech sa páči, pozrite si video s polročným behajúcim bábätkom.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Unilad.co.uk | Foto: YouTube