Ženy sú tie úžasné krásne bytosti, ktoré zvládajú starostlivosť o domácnosť, o deti, o seba, o chlapa a ešte si popritom dokážu nájsť čas na seba, na svoje záľuby a kamarátky či najbližších. Kým chlapi lepšie zvládajú stres či ťažké manuálne práce, pri tlaku povinností, ktoré dennodenne zvládajú ženy s úsmevom na tvári, by sa zrejme každý chlap len rezignovane zvalil na gauč a na všetko sa vykašľal. Ženy sú silnejšie než muži a táto jediná fotka to dokazuje viac, než čokoľvek iné! :P 

Fotografka a mamička Melissa Wardlow pridala na sociálnu sieť Facebook fotografiu, ktorá ukazuje, ako sa dá naraz zvládnuť materstvo a práca. Každý chlap by si zrejme v prípade, že by sa mal starať celý deň o dve deti, vzal radšej týždňovú dovolenku, ale ženy to zvládajú bez náznaku vážnejších problémov. Potom, čo Melissa zverejnila túto fotografiu, sa z nej stal veľký hit a koluje viacerými stránkami ako dôkaz toho, čo všetko sú ženy schopné naraz zvládať. :)

clipboard29

Foto: Depositphotos.com, Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)