Len dvadsaťročná slečna z Británie sa po letnej dovolenke v Chorvátsku učí znovu chodiť a fungovať ako normálny človek. Blondínke menom Nicole Chadwick sa totiž výlet loďou po mori stal osudným, nakoľko kvôli jedinému neuváženému rozhodnutiu utrpela dlhodobé následky.

Nicole sa spoločne s priateľom vybrala užívať si slnečné lúče do južnej Európy. V chorvátskom Dubrovníku dvojica zažila vysnenú romantiku i dobrodružstvo v jednom až do okamihu, ktorý plavovláske otočil celý život naruby.

nicole chadwick

Párik sa vybral na exkurziu loďou, počas ktorej mali návštevníci na palube možnosť zaskákať si do otvoreného mora. Keďže sa čerstvá dospeláčka nechcela nechať zahanbiť, namierila si to odvážne do vody. Kvôli nešťastnej zhode okolností však kráska dopadla zle na hladinu a celé telo sa jej v istom momente prekrútilo.

Nečakané komplikácie

V dôsledku nesprávnej polohy nôh Nicole narazila na dno chrbticou a utrpela vážnu zlomeninu – okamžite bola preto prevezená do nemocnice, kde podstúpila náročnú operáciu Následne však slečna narazila na nečakaný problém – keďže k úrazu došlo počas výletnej akcie, poisťovňa jej odmietla uhradiť prevoz domov lietadlom. Rodičia nešťastnej dovolenkárky si tak museli vziať úver, aby ťažko zranenú dcéru dopravili do rodnej Británie.

Aktuálne sa Nicole pripravuje na ďalší nutný zákrok a spoločne s rodinou zháňajú prostriedky na zdĺhavú liečbu a rehabilitácie, pomocou ktorých sa musí blondínka odznovu učiť pohybovať. Dnes zronená dievčina varuje všetky ženy, aby si veľmi dobre rozmysleli, či im chvíľková zábava na dovolenke stojí za riskovanie celoživotných následkov na zdraví.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Facebook/Nicole Chadwick