23-ročná kočka Romana Košťálová počas niekoľko týždňového pobytu vo farmárskej súťaži dokázala pomotať hlavy viacerých chlapom. Okrem východniara Gabriela Sedláčka, s ktorým ešte stále veselo pôsobia pred kamerami, na tmavovlásku nedokáže zabudnúť jeden z vyradených účinkujúcich, pričom city k nej preniesol aj do verejného odkazu.

Nekonfliktný Mário Krkoška doplnil kolektív farmárov ako člen štvorice pomocníkov, ktorí sa po krátkom čase stali neoddeliteľnou súčasťou populárnej reality šou. Mladík, známy pod prezývkou Majky, dokázal nájsť spoločnú reč asi s každým adeptom na mastnú výhru, no jeho sympatie si najviac získala práve spomínaná brunetka.

Romana Farma

Sebavedomá barmanka z Bratislavy šikovnému mechaniku výraznejšie city síce neopätovala, no on na ňu stále čaká aj mimo brán vidieckeho sídla. Keďže bol Majky údajne zavalený otázkami ohľadne vzťahu s Romanou, rozhodol sa vyliať si srdce prostredníctvom prejavu na sociálnej sieti. ,,Pýtate sa, či ju čakám a či sa po farme stretneme? A ja Vám asi takto odpoviem – na nikoho iného sa tak neteším ako na tú bláznivú ženskú, odpočítavam dni, kedy sa stretneme a porozprávame, čiže áno, po Farme sa stretneme určite!” 

Tmavovlasý fešák je presvedčený o tom, že si s kontroverznou farmárkou budú mať čo povedať i v bežnej realite, a tiež tak trochu dúfa, že by kamarátstvo mohlo časom prerásť v niečo hlbšie. ,,Je ťažké povedať, či budeme spolu. Taktiež spomínala, že nechce priateľa, tak ja som sám zvedavý čo bude. Ja osobne by som ju chcel spoznať ešte viac a musím povedať, že ju mám veľmi rád,” otvorene priznal Majky.

Farma

V závere emotívneho vyjadrenia zanechal svojej vyvolenej silný odkaz, hovoriaci jasnou rečou. ,,Posledné slová k nám dvom – Romi, čakám ťa a moc, a moc, a moc sa teším,  keď ťa uvidím,” rozhovoril sa vypadnutý pracant, ktorý obrovskú náklonnosť k mladej slečne skryť nedokáže. Ktovie, ako sa mimoriadne zamotané vzťahy rozuzlia po skončení šou.

Majky Farma insta

 Zdroj: Instagram/mario_ammon | Foto: Instagram/mario_ammon, Farma.markiza