Bývalý generálny riaditeľ televízie Markíza a súčasná hlava RTVS sa stane po prvýkrát otcom. Václavovi Mikovi (53) však dieťa na svet neprivedie jeho manželka Andrea (56), ale mladá priateľka!

Václav Mika, ktorý má pod palcom verejnoprávnu RTVS, šokoval celé Slovensko, keď sa na povrch prevalila informácia, že bude mať dieťa so svojou mladou priateľkou Kristínou. Mika, ktorý je stále ženatý s manželkou Andreou, sa s milenkou zoznámil pred dvomi rokmi. „S manželkou žijeme odlúčene, ale, prirodzene, máme stále intenzívne vzťahy, aj keď nežijeme v spoločnej domácnosti,“ prezradil portálu cas.sk.

Hoci už má Mika 53 rokov, otcom sa stane po prvýkrát. Jeho priateľka Kristína (29), s ktorou bábätko očakáva, je od riaditeľa RTVS mladšia o viac ako 20 rokov. Otecko sa na svojho prvého potomka skutočne teší. „Dieťa je dar a ja si zodpovedne uvedomujem, čo všetko so sebou prinesie,“ dodal.

Zdroj: cas.sk | Foto: YouTube, Pixabay

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.