Ak ste si ešte stále nevybrali, ktorý z letných festivalov tento rok navštívite, máme pre vás jeden skvelý tip. Rock Pod Kameňom 15 sa bude skutočne niesť v poriadne rockovej nálade!

Už 6.8.2015 sa za bránami sninských rybníkov predstavia hviezdy slovenskej rockovej scény, na ktorých sa jednoznačne vyskáčete a zabavíte. Headlinermi prvého dňa nie je nikto iný ako Horkýže Slíže a Iné Kafe! Okrem nich sa v štvrtok môžete tešiť aj na Stepaside, S.P.L.N., Bijjouterrier či českých DYMYTRY. Aby toho nebolo málo, v piatok si pre vás organizátor festivalu pripravil ďalšie zvučné mená a to ARAKAIN & LUCIE BÍLÚ, či CITRON & TANJA. Tešiť sa môžete aj na legendárnu TUBLATANKU, kapelu Borra, My Way, The Now, Caliber X, Within Silence a The Paranoid.

Ak vám práca nedovolí opustiť priestory kancelárie a na festival by ste chceli prísť aspoň v sobotu, nezúfajte. Poriadnu rockovicu zažijete aj v tento, posledný deň festivalu, kedy sa predstavia kapely Mahagon, Sabot-Age, Rust2Dust, Ravenciaw, Tristana, ale aj živelný WALDA GANG, či Karpina. Hviezdami večera budú jednoznačne zahraniční interpreti GOTTHARD zo Švajčiarska a GAMMA RAY z Nemecka, ktorý odpália jedinečnú show a sú veľkým prekvapením pre všetkých fanúšikov rocku!

2

Ak aj vy patríte medzi ich fanúšikov, môžete sa zapojiť do súťaže o osobné stretnutie so zahraničnými hviezdami priamo na mieste! Ako na to sa dozviete na oficiálnej facebookovej stránke festiva Rock pod Kameňom. Organizátor Marián Križánek sa vyjadril: „Členovia skupín GOTTHARD a GAMMA RAY boli nápadu ,,Meet & Greet“ otvorení a nás veľmi teší, že aj zopár návštevníkov bude mať tú česť osobne spoznať tieto rockové osobnosti.“ Vstupenky na túto strhujúcu show si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)