Vedľa vysekaných farmárov s telami Adonisa, ktorými sú Martin Šmahel, Michal Gajdošech či Ibi Maiga, stoja aj chlapi, dajme tomu, s normálnymi postavami. Jeden zo súťažiacich ale prešiel brutálnou premenou, kedysi bol totiž o 20 kíl ťažší.

Farmári sú na statku nejaký ten piatok, a tak dokáže mať pre nich obrovskú cenu aj obyčajný list od najbližších. Svoje riadky už dostal Martin Šmahel či blonďavá Karin, pričom oboch pri čítaní prepadol smútok a slzy dojatia. Na rad prišiel Milan Vysokai.

Milan dostal list od svojej milovanej priateľky, ktorá k nemu priložila i fotku. Tú si farmár odložil k ostatným, kde sa nachádzal aj jeden záber z jeho minulosti. 35-ročný umelecký tesár ho ukázal Ibimu, ktorého oboznámil s faktom, že mal kedysi o 20 kíl viac. Nuž Miňo, pekná premena – veď prozrite sa, aký bol macko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: YouTube, Streamable | Foto: Facebook/Farma, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)