Zuzana Plačková sem-tam poteší svojich fanúšikov nejakou zaujímavou súťažou o kozmetiku, oblečenie alebo topánky. Tak tomu bolo aj tentokrát, na Instagrame totiž vyhlásila súťaž o snehobiele tenisky značky Yeezy. Stačilo splniť pár podmienok. 

“Najbrutálnejšia SÚŤAŽ O YEZZY CREAM WHITE. Losujem 2 víťazov. Podmienky:
Staň sa fanúšikom stránky @millionfuckers a označ do komentu človeka, ktorému by sa najviac hodili tieto supy,” píše Zuzana k fotografií. Možno ste si aj vy všimli malú chybičku, ktorá rozpútala diskusnú vojnu. Zuzana označila topánky ako “Yezzy” a oficiálna značka sú “Yeezy”. Ľudia sa toho chytili takmer okamžite a výsmešné komentáre sa sypú jeden za druhým.

“Poďme súťažiť o fake yeezy,” píše fanúšik a nezabudne pridať množstvo pobavených smajlíkov. Ďalší sa pridávajú: “Tie yeezy su fejkovejšie ako jej kozy,”; “Tieto fejky a ešte k tomu yezzy,”; “Obyčajný podvod a fake!!” Negatívne komentáre neustále pribúdajú a k celej “kauze” sa rozhodla vyjadriť aj Zuzana.

“Mám tu zasa ďalší dotaz, zas budem nadávať jak p**a. Proste ja keď poviem na Yeezy, že sú to Yezzy, tak p**e, keby som povedala na Nike, že je to Adidas, tak vás je po tom p**u. Chápete, či ne?”, obraňuje sa Zuzka. Nevieme, či sa naozaj jedná o fejky alebo nie, no napriek tomu si myslíme, že fanúšikovia by mohli byť radi, že playmate vôbec nejakú súťaž z času na čas vyhlási. :)

Vulgárne vyjadrenie Zuzany Plačkovej v necenzúrovanej verzii si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.