Včera bol ten deň, kedy meniny na Slovensku oslavovali všetky Zuzany, ktorým, mimochodom, prajeme dodatočne všetko najlepšie. :-) Výnimkou nie je ani bývalá playmate a samozvaná kráľovná Instagramu Zuzana Plačková, ktorá sa rozhodla svoj sviatok osláviť vymetaním bratislavských obchodov. Jedna vec tu však nehrá!

Je v tom?! “Škándálmašina” Zuzka Plačková opäť prekvapila svojich fanúšikov. Práve včera totiž oslávila svoje meniny, a tak sa priebeh tohto výnimočného dňa rozhodla zdokumentovať aj na svojom Instagrame. Viac ako 300-tisíc ľudí si tak mohlo pozrieť nové Zuzanine nechty či obchody, v ktorých sa brunetka rozhodla utratiť svoje ťažko zarobené peniaze. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby si to bývalá playmate nenamierila priamo do “baby shopu”!

Je teda otázne, či je 26-ročná prostoreká brunetka tehotná alebo len chcela potešiť jednu zo svojich kamarátok milým darčekom. Čo si o tom myslíte vy? :-)

 

 

 

Je podľa vás Zuzana Plačková v tom?

Loading ... Loading ...

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ňussi
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)