Bývalá superstaristka kedysi slovenskej verejnosti pripravila poriadny šok, keď sa prevalilo jej tehotenstvo so slávnym multi oteckom Borisom Kollárom. Hoci dvojica spolu nezdieľa spoločnú domácnosť, mnohí ľudia majú tendenciu stále polemizovať o ich ďalšom spoločnom potomkovi. Barbora sa rozhodla konečne uviesť veci na pravú mieru!

Diskusie okolo druhého tehotenstva Barbory Balúchovej sa pravidelne objavujú nielen v médiách, ale i na sociálnej sieti. Samotná speváčka tieto fámy akosi nechtiac podporila aj tým, že sa častokrát ukazuje vo voľnejšom oblečení, aké sa bežne priraďuje najmä ženám v radostnom očakávaní.

Baluchova

Napriek tomu, že plavovláska sa môže pochváliť vymakanou postavičkou a štíhlymi krivkami, neraz má tendenciu krásnu figúru zakrývať väčšími šatami. Práve táto skutočnosť údajne viacerým priaznivcom nedá spávať, keďže Balúchová sama priznáva, že v poslednej dobe sa dotazy ohľadne ďalšieho bábätka len tak hrnú.

,,Každodenná otázka – prečo nosím tak voľné šaty, či som tehotná? Pre mňa sú voľné šaty tou najlepšou voľbou v týchto horúčavách. Mám rada, keď nie som v šatách zakonzervovaná, hlavne keď celý deň behám. Samozrejme, pokiaľ idem na akciu, tak zvolím outfit prislúchajúci danej príležitosti. Čiže nie – nie som,” slobodná mamička všetkým rázne ujasnila reálnu situáciu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

baluchova

Zdroj/Foto: Instagram/barborabaluchovaofficial