Televízia Markíza prednedávnom avizovala rozbehnuté prípravy na šiestu sériu imitačnej šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá by mala divákom spríjemňovať nedeľné večery už od jari. K partičke zabávačov v zložení Evelyn a Fero Joke sa teraz pridáva dobre známa herečka.

Pestrý formát, plný napodobňovania svetových aj domácich interpretov, má byť vypustený do éteru už o pár mesiacov. Tvorcovia programu tak majú nateraz plné ruky práce s obsadzovaním hviezd, túžiacich sa uchádzať o priazeň publika na veľkom pódiu.

evelyn fero joke

Ako prvá sa odtajnila dvojica obľúbených komikov, zatiaľ ale nevedno, v akých rolách sa stanú súčasťou programu. Isté je iba to, že v úlohe súťažiacej bude skúšať šťastie herečka Kristína Madarová, dobre známa ako Jana zo seriálu Sestričky.

,,Veľmi sa na to teším, beriem to nielen ako veľký zážitok a výzvu, ale aj príležitosť sa mnohému naučiť a zoznámiť sa s novými skvelými ľuďmi. Snáď tým prejdem bez väčšej hanby,” teší sa sympatická tmavovláska, ktorej umelecké schopnosti budú diváci už čoskoro sledovať v rámci blížiacej sa šiestej sezóny “Tvojej tváre”.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

kristina madarova

Zdroj: Tvojatvar.markiza.sk | Foto: Instagram/Tvmarkizaofficial