V polovici augusta dovtedy držiteľka zrejme najväčších pier Slovenska prekvapila veľmi príjemnou zmenou. Po rokoch, kedy jej imidžu dominovali takzvané kačacie ústa, sa ich modelka rozhodla zbaviť a vydať sa prirodzenejšou cestou. Najnovšie sa Sisa pochválila inými vlasmi a okrem toho priznala, že je zamilovaná!

Silviu Kucherenko má zrejme väčšina Slovákov zaškatuľkovanú ako dlhovlasú peroxidovú blondínu s obrovskými perami. Obe jej poznávacie znamenia sú už ale minulosťou. ,,Sranda, čo urobia aj vlasy.. to ani nie je možné… už nikdy vlasy dlhé po zem (otras) a biela blond. O tých perách ani nehovorím a to som si myslela, aké je to kraaaásne ako väčšina, čo ich také majú,” skonštatovala známa influencerka pri pohľade na svoje staré ja.

Aktuálne sa Sisa pýši nielen menšími perami, ale aj úplne iným účesom. ,,Dávno neplatí, že vlasy musia byť dlhé po “zem”,” napísala k ďalšej snímke, na ktorej ju zdobí o poznanie kratšie háro popolavej farby. A ako vieme, hovorí sa – nové vlasy rovná sa nový chlap, čo by mohlo platiť i v prípade rozvedenej východniarky. Na Instagrame totiž priznala, že je zamilovaná. ,,Verte mi, všetky by ste boli. Lepší muž neexistuje,” polichotila svojmu partnerovi zmenená modelka, ktorá si však jeho identitu plánuje uchovávať v súkromí.

O tom, že je Silvia naozaj šťastná, dosvedčujú jej najnovšie snímky, na ktorých celá žiari, pričom pozornému očku určite neujde ani fakt, že svoj kedysi typický duck face vymenila za nádherný úsmev. Nuž láska robí divy – aj vy musíte uznať, že blondínka je krajšia než kedykoľvek predtým! :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/official_silviakucherenko