Hviezda Oteckov, ktorú sme doteraz poznali ako ženu “krv a mlieko”, pred pár dňami šokovala fotografiou, na ktorej vyzerá o dvadsať rokov mladšia a 20 kíl ľahšie. Mnohí tak dumali, čo stojí za touto radikálnou premenou herečky Zuzky Mauréry. Žeby muž?

Zuzanu Mauréry môžeme aktuálne denne vidieť na obrazovkách v seriáli Oteckovia, v ktorom stvárňuje riaditeľku škôlky Tamaru, známu aj tým, že má neustále problém so svojou postavou a pár kilečkami navyše. Boj s váhou však herečka nerieši len pred kamerami, ale pravdepodobne i v súkromí, keďže sa nedávno pochválila postavičkou s osím pásom.

Zuzana Maurery

Vyzerá to tak, že k štíhlejšej postave Zuzku inšpiroval muž. Podľa informácií Nového Času by mala herečka randiť s dobre stavaným milovníkom zdravej výživy, s ktorým ju v auguste prichytil v kúpeľoch anonymný čitateľ. „Na ležadlách sa maznali, zabávali a smiali. Nežnosti si prejavovali aj v bazéne,“ uviedol pre redakciu. To ale nie je všetko, Zuzanin nápadník ju totiž podľa jeho slov pri obede nabádal na zdravé jedlá.

Serilálová Tamara ale o svojom vyvolenom zaryto mlčí. Na otázku, či bol práve on inšpiráciou pre jej radikálnu zmenu, odpovedať nechcela „Prepáčte, neodpoviem vám,“ zasmiala sa vraj do telefonátu s redakciou Nové Času spokojná 50-tnička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Maurery

Zdroj: Čas.sk | Foto: Facebook/FacebookúZuzana Mauréry, Oteckovia

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.