Medzi najobľúbenejších účastníkov reality šou Farma 14 sa nepochybne radí i mladý Tamáš Kassai. Ten sa do hry o 75 000 eur zaradil ako jeden z pomocníkov, avšak i napriek časovému sklzu našiel v šou nielen sympatie ostatných účinkujúcich, ale i novú lásku.

Tamáš sa v drsnej reality šou zblížil s krásnou Saškou Čillíkovou. Tá už markizácku reláciu opustila dokonca dvakrát, zatiaľ čo je jej partner horúcim kandidátom na víťaza. Svojej popularite u divákov vďačí najmä pracovitosti a úprimnosti, ktorá sa vo vidieckej šou tak často nevidí.

Ak sa vám však zdalo, že 22-ročného tanečníka z Bratislavy odniekiaľ poznáte, máte pravdu. Objavil sa totiž v úspešnom projekte Televízie Markíza, a to konkrétne Let’s Dance. Svoj talent využil napríklad aj pri vystúpení Kristíny Svarinskej a jej tanečnom partnerovi Marekovi, ktorých sprevádzal počas vystúpenia valčíka.

To, že sa v Kassaiovom prípade nejedná na Farme o televíznu premiéru, dosvedčila i samotná Alica pri jeho prvom dni na statku. „Ahojte farmári, zavolajte Tamáša. Ča-ča-ča, Let’s Dance, Tamáš, nauč farmárov cha-chu,“ zneli jej slová, následkom čoho sa novopečený farmár pustil do ich prvého tanečného tréningu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/tamas_kassai, voyo.markiza.sk