Hitler sa po dlhej dobe vracia do ulíc Berlína a ostáva šokovaný tým, čo vidí. Čítate dobre. Takto sa začína nový film, komédia, od režiséra Davida Wnendta.

Slávny vodca po prebudení zisťuje, že je rok 2016 a všetko je odrazu inak, než bolo pred sedemdesiatimi rokmi. Namiesto jeho vlády je na čele krajiny nejaká Merkelová a na každom rohu stretáva cudzincov. Žiadna čistá rasa a fašizmus, ale multikulturálnosť a demokracia.

110 minútová komédia, kde bola režisérovi predlohou kniha od Timura Vermesa ,,Už je tu zas”, sa v kinách objavila 31.3.2016. Zaujímavá snímka ukazuje Hitlera v rôznych komických situáciách. Bývalý vodca si dokonca nájde prácu v televízii ako komik. Pri svojich potulkách krajinou spoznáva ľudí rôznych kultúr a národov. Pozrite sa na trailer filmu, ktorý vás určite dostane do kolien. Nám sa zdá, že vodca je vo filme až príliš krotký a slušný. Čo poviete vy?

Foto, Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.