Ona patrí k najkrajším a najtalentovanejším ženám sveta a on sa hrdí rovnakými označeniami medzi mužmi. Reč je o latinskoamerických hviezdach Jennifer Lopez a Malumovi, ktorí nám na začiatku sychravej jesene prinášajú bezmála deväť minúť výživného latina!

Spevák pochádzajúci z Kolumbie už v júli fanúšikom avizoval, že pripravuje bombu – a nie s hocikým! Na svojej novinke spolupracoval so speváckou divou Jennifer Lopez. Ide o dve pesničky prepojené do jedného epického videa, pričom na rytmuskejší song Pa Ti nadväzuje erotickejšie ladená skladba Lonely.

Chémia medzi 51-ročnou bohyňou a 26-ročným krásavcom, ktorí predstavili duetá vo štvrtok večer na TikToku, sa ale prenesie aj na filmové plátna, kde by sa mala v polovici februára objaviť romantická komédia Marry Me. Práve v tomto filme vraj odznie hneď niekoľko piesní od spomínaných hudobných miláčikov. Avšak nielen v pripravovanej snímke, ale aj v takmer deväť minútovom videu si určite prídu na svoje ako ženy, tak i muži. Nech sa páči, pozrite si jednoznačne najlepšiu svetovú spoluprácu tohto roku od JLo a Malumu!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/maluma