24. december pomaly ale isto klope na dvere, a preto sa nemožno čudovať, že nás spoločnosti už pár dní zahŕňajú vianočnými reklamami od výmyslu sveta. Tou najočakávanejšou je ale každoročne tá z produkcie Johna Lewisa, ktorá vždy dokáže vyčarovať úsmev a zároveň dojať k slzám milióny ľudí z celého sveta. Inak tomu nebude ani v prípade dievčatka Ava s dráčikom Edgarom.

Obchodný reťazec John Lewis nás už niekoľko rokov vždy pred Vianocami dojme silnou reklamou, ktorá je založená na ľudských hodnotách, ako priateľstvo a láska. Pre rok 2019 sa spoločnosť spojila aj s maloobchodnou sieťou potravín Waitrose, pričom spoločnými silami sa im podarilo vrátiť do stredoveku, odkiaľ priniesli nádherný príbeh dievčatka Ava a dráčika Edgara.

Napriek tomu, že rozkošný dráčik miluje Vianoce a všetko s nimi spojené, nekontrolovateľne zo seba chŕli oheň, ktorý v dedine spôsobuje jednu pohromu za druhou. Všetci obyvatelia sa kvôli tomu naňho pozerajú krivo až na malú Ava. Nevinné zelené stvorenie sa preto rozhodne, že sa ostatných bude strániť a smutne sa zavrie vo svojom domčeku.

Ryšavá slečna ale nechce, aby bol Edgar na Vianoce sám, a tak premýšľa, ako mu spraviť radosť a zapojiť ho do spoločnej večere – prinesie mu úžasný darček v podobe vianočného pudingu, ktorý je súčasťou sviatočného stola každého Angličana. Predstavuje totiž akýsi symbol domova a rodiny. Napokon sa celý dojímavý príbeh skončí šťastne a úsmevne presne tak, ako by to malo vyzerať za každým vianočným stolom! :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube