Hollywoodsky playboy Bradley Cooper a jeho prekrásna snúbenica Irina Shayk sú oficiálne rodičmi! Aj keď je medzi partnermi jedenásťročný vekový rozdiel, dnes sa konečne tešia zo svojho prvého, dlho očakávaného potomka!

31-ročná ruská modelka a 42-ročný americký fešák tvoria jeden z najkrajších párov Hollywoodu od roku 2015. I keď sa ako partneri pred verejnosťou absolútne uzatvorili a o svojom súkromí neposkytujú žiadne informácie, na svetlo sveta prenikla dlho očakávaná správa. Bradley Cooper, idol mnohých žien a anjelik Victoria’s Secret Irina Shayk sa pred neuveriteľnými dvoma týždňami stali rodičmi!

Napriek tomu, že sa šťastný pár teší zo svojho prvého bábätka už niekoľko dní, správu, na ktorú fanúšikovia čakali niekoľko mesiacov, sa im podarilo pred bulvárom utajiť priam enormne dlhý čas. Aj keď je krásna modelka neustále aktvna na sociálnych sieťach, dodnes ani zmienkou nenaznačila, že už porodila, taktiež šťastní rodičia neprezradili, či majú dievčatko alebo chlapčeka. Nech je ako chce, mladej rodinke srdečne gratulujeme! :)

Zdroj: Elle | Foto: Twitter