Veronika Nízlová sa pred pár dňami rozhodla prezradiť sladké tajomstvo, nakoľko rastúce tehotenské bruško už viac pred verejnosťou ukrývať nedokázala. Pôvabná mamička je single a mnohých zaujíma, kto je otcom dieťatka, ktoré rastie pod jej srdcom.

Vebi sa rozhodla vyjadriť k rozoberanému otcovstvu len deň po tom, čo sa na Instagrame ukázala so zaobleným bruškom. ,,Rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života. Želám mu všetko dobré. Vzhľadom na toto jeho rozhodnutie sa viac k téme “otec dieťaťa” nebudem vyjadrovať ani tu a ani v médiách,” napísala budúca slobodná mamička. Avšak fanúšikovia nad druhým rodičom aj naďalej špekulujú.

Mnohí “prstom ukázali” na blízkeho priateľa atraktívnej brunetky Tomáša Stríža, ktorý stručne uviedol veci na pravú mieru.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ďakujem za včerajšie gratulácie k bábätku, ktoré dodnes neutíchajú, ale štuplík, ktorý rastie Veronike pod srdiečkom, nie je môj, hoci sa k nemu budem chovať, ako keby bolo. Teším sa už,” oboznámil svojich sledovateľov fešný šperkár.

Foto/Zdroj: Instagram/veronikatwiins/topa_touch