Nedávno sme vás informovali o tom, že prestížna módna udalosť s názvom Bratislavské módne dni otvorila móla aj pre dámy, ktoré majú oblejšie tvary. O túto revolúciu sa postarala odvážna a očarujúca návrhárka Andrea Koreňová so svojou značkou šiat Sicily Style. Včera však radosť vystriedal hnev a plač – modelky s nedokonalými mierami boli z kamerového záznamu vystrihnuté.

Fanúšikovia módy sa určite nevedeli dočkať Bratislavských módnych dní, ktoré pre pandémiu prebehli tento rok trochu inak. Prehliadky boli natočené v predstihu a tento týždeň sa vysielajú online, pričom včera mali diváci zazrieť na móle aj bacuľatejšie modelky, než býva na tejto udalosti zvykom. Žiaľ, nestalo sa tak.

Návrhárka Andrea Koreňová sa ako každý rok na akciu veľmi tešila. Poctivo šila šaty, dávala náklady a volala na mólo nielen celebrity, ale aj ženy, ktoré majú veľa sebavedomia na catwalk. Jednými z nich sa stala trojica atraktívnych kočiek “krv a mlieko” – Andrejkina asistentka Natália, exfarmárka Beáta Rusnáková a blogerka Mikela, o čom vraj Andrea tím BMD vopred informovala.

Návrhárka Andrea s asistentkou Natáliou

 ,,Predpokladám, že vedenie už vtedy vedelo, že ich vystrihnú. Ale nechali ich sa tešiť a žiť v nádeji…,” nahnevaná autorka značky Sicily Style naznačila, čo sa napokon udialo. Ani jedna zo spomínaných dám sa totiž v odvysielanom zázname neobjavila, a to napriek tomu, že natočené zábery boli zahrnuté v sume, ktorú Andrejka zaplatila ako vstupný poplatok na udalosť. Okrem toho sa talentovaná návrhrárka s modelkami dva týždne predtým venovali propagácii BMD – zadarmo.

,,Žiaľ, táto organizácia vystrihla tieto ženy z dôvodu…. Touto cestou ukončujem spoluprácu. Ďakujeme za príležitosť, predviesť modely a za účasť, kamery, foto… organizáciu a sponzorom BMD. Tiež modelkám, ktoré sa snažili predviesť to naj.
Kde niečo končí, iné začína,” sklamaná umelkyňa uviedla k fotografii “vystrihnutých” krások, ktoré vo svojich nádherných róbach označila za kráľovné.

Natália a Mikela
Spevák David key v modeli UNISEX a exfarmárka Bea

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Andrea so svojím tímom na BMD

Zdroj/Foto: Andrea Koreňová Sicily Style, Instagram/sicilystyle_official, bejba99