V uplynulej epizóde obľúbenej relácie V siedmom nebi nám moderátor Vilo Rozboril predstavil neskutočne smutný príbeh pani Milotky. Tá si pri poslednom tehotenstve prešla hotovým peklom, keď sa musela vyrovnávať nielen s neverou partnera, ale i s narodením chorej dcérky. Tento prípad má však neuveriteľne otrasnú dohru!

Pani Milotu opustil partner v siedmom mesiaci tehotenstva, kedy sa prevalil jeho milenecký pomer s inou ženou. Práve v tom čase sa zúfalá Slovenka pripravovala na blížiaci sa pôrod vytúženého bábätka, no čakala ju ďalšia rana osudu. Malá Milotka sa totiž narodila s veľmi zdeformovanou lebkou, ktorá jej ohrozovala mozog i celkové zdravie. Žena tak na výchovu detí ostala celkom sama.

v siedmom nebi

Bezbranné bábätko muselo podstúpiť operáciu hlavičky, v dôsledku ktorej mu lekári na hlavu nasadili helmu. Ďalej nasledovala zdĺhavá a, samozrejme, finančne nákladná liečba, na ktorú prostriedky osamelej mamičky nestačili. V rámci úspešného jojkárskeho programu sa však podarilo pomôcť rodinke získať peniaze na náročnú liečbu i dopravu. Veľkú radosť z náhlej podpory ale vystriedalo obrovské sklamanie.

Príbeh pani Milotky má totiž hroznú dohru. Vilo prostredníctvom profilu na sociálnej sieti priniesol šokujúce informácie o tom, že mamičku s chorým dieťatkom začali po odvysielaní srdcervúceho príbehu niektorí ľudia hnusne šikanovať.

v siedmom nebi

“V SIEDMOM NEBI sme vám predstavili úžasnú Milotku, ktorá si vás hneď získala. Okrem toho, že si Milotka prešla peklom, tak zažíva krutosť najhrubšieho zrna aj teraz. Klopkanie na helmu, posmešky a odstrkovanie! Malej Milotke sa nesmejú len deti, ale aj dospeláci! To naozaj sú niektorí ľudia, tak neľudskí a hlúpi? Bohužiaľ, mnohým naozaj chýba tolerancia a ľudskosť, ” opísal moderátor neľudské správanie neprajníkov voči zúfalej rodine. Je neskutočne smutné, ako veľmi dokáže medziľudské vzťahy narušiť nelogická závisť či neprajnosť!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

vilo rozboril

Zdroj: Instagram/Tvjoj | Foto: Facebook/Vsiedmomnebi, Instagram/Tvjoj

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.