Od uplynulého piatku sa na sociálnych sieťach začali hromadiť videá, v ktorých známe osobnosti s vážnou tvárou prehovárali na rovnakú tému. Niekto sa mal nabúrať do ich telefónov a získať z nich citlivé dáta. Za ich nezverejnenie požadoval paniaze. Po štyroch dňoch sa dozvedáme, aká je vlastne pravda.

Sériu videí odštartovala herečka Dominika Kavaschová, ktorá tvrdila, že sa niekto dostal k jej intímnym fotkám. Celebritný párik Filip Šebo a Emma Drobná sa vyjadrili, že určité ich súkromné materiály sú už vonku. ,,Mrzí nás táto situácia. Necítime sa safe a preto s Filipom odchádzame z Instagramu. Dúfam, že nás pochopíte,“ napísala speváčka k svojmu príspevku. Niektorí sa však domnievali, že môže ísť iba o herecké výkony, a veru nemýlili sa.

V utorok doobedu sa k téme opäť vrátila Dominika, ktorá uviedla veci na pravú mieru. Pred pár týždňami ju oslovil známy mobilný operátor s tým, že ide robiť kampaň o bezpečnosti na internete. Vtedy vraj mamičku zalial pot.

,,Príbeh, ktorý som vám povedala, síce nebol aktuálny, ale naozaj sa stal. Stal sa pred niekoľkými rokmi. Ja som bola vtedy ešte len študentka herectva a tá predstava, že mi niekto zničí to, na čom tak veľmi driem, pracujem, na čom mi tak veľmi záleží, bola pre mňa na začiatku nepredstaviteľná,“ prezradila brunetka tvrdiac, že internet je veľmi nebezpečné miesto a zvlášť pre najmenších. Na ponuku operátora preto prikývla.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Stala som sa tvárou tejto kampane ako aj mnohé iné osobnosti,“ vysvetlila Donďa, ktorej po zverejnení piatkového príspevku prišlo mnoho reakcií. ,,Naozaj to malo zmysel, že ste fakt všetci spozorneli. A mne za tie štyri dni prišli milióny, milóny správ, za ktoré vám veľmi pekne ďakujem,“ zaznelo z úst dojatej umelkyne. Ľudia chceli Dominiku, či už úprimne podporiť, podať jej pomocnú ruku alebo sa podeliť o podobnú skúsenosť. Na záver kráska všetkým odkázala, aby si na internete dávali veľký pozor. Celé vyjadrenie Dominiky Kavaschovej nájdete v priloženom videu.

Vyjadrenie Dominiky Kavaschovej

Zdroj/Foto: Instagram/donda_kawa