„Nechcem byť slávna ja, chcem, aby bola známa moja hudba!“ Týmto heslom sa v živote riadi jedna z najtalentovanejších speváčok sveta Sia. Aj to je dôvod, prečo jej fanúšikovia majú o svojom idole len minimum informácií. Mnohí tak určite ostali v šoku, keď sa dozvedeli, že austrálska diva vychováva dieťa.

Hviezda speváčky Sie sa dostala na výslnie v roku 2014, keď rádiá a hudobné televízie začal obiehať jej dnes už obrovský sólový hit Chandelier. Austrálčanka sa však i v tom čase mohla pochváliť výraznými úspechmi – piatimi albumami či spoluprácami so svetovou mega hviezdou Davidom Guettom.

Veľmi dlhú dobu bola ale Siina tvár pre verejnosť neznáma, a to najmä preto, že chcela speváčka ľudí upútať svojou hudbou, nie vzhľadom. Čo sa týka súkromia populárnej umelkyne, doteraz je zahalené rúškom tajomstva. Aj keď pred tromi rokmi prenikli do médií informácie, že sa blondínka s manželom, filmárom Erikom Andersom Langom rozvádza. O to šokujúcejšia je novinka, o ktorú sa Sia s verejnosťou dokonca podelila úplne sama.

Autorka obľúbených popových skladieb sa v rozhovore s GQ pochválila veľkou životnou zmenou. Za všetko môže nový prírastok do rodiny, o ktorom doposiaľ nikto ani len netušil. Hudobníčka sa totiž priznala, že si adoptovala syna – jeho totožnosť si však necháva pre seba. Sia Kate Isobelle Furler tak v 44 rokoch svoj život obohatila o najkrajšie poslanie ženy.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Twitter